צור קשר

מורים פרטיים

אתרים מומלצים 

הורים ומורים מספרים

על האתר

דף הבית

 

 

הורים ומורים מספרים

  תרגילי חשבון, דפי עבודה בחשבון, מבחנים בחשבון     

 

 

תרגול לפי כיתות

כיתה א

כיתה ב

כיתה ג

כיתה ד

כיתה ה

כיתה ו

 

 

 

 

 

 

מורים פרטיים :

אם הנכם נותנים שיעורים פרטיים ומעוניינים  לפרסם עצמכם באתר, הנכם מוזמנים ליצור קשר.

 

 

 

 

 

 

 

 

נעמה רוזן: אתר תרגולון הינו אתר נפלא. כבר כשהיה בני בגן החובה הכנתי לו תרגילי חשבון מכיתה א'. הורדתי מהאתר את תרגילי החשבון ודפי העבודה בחשבון, תרגלתי אותו בצורה מאוד מסודרת וכשנכנס לכיתה א' היה לו כל כך קל, ואני המשכתי לתרגל אותו עם דפי העבודה של כיתה ב'.

רינה שאולוב: אני מורה לחשבון בבית הספר היסודי. אתר נפלא. כל כך קל להתמצא באתר, לנווט בו ולהגיע לפי הנושאים לתרגילי החשבון לדפי העבודה ולמבחנים בחשבון. יישר כוח.

מיכאל שביט: יופי של אתר. כשאני בעבודה, מידי פעם אני נכנס לאתר מוריד קבצי תרגילים בחשבון לילדי הלומדים בבית הספר היסודי ושולח להם הביתה.

רון ב': אתר נהדר. יישר כוח. אני מוריד לבנותיי תרגילים רבים לפני מבחנים בחשבון. כמו כן אני מוריד מבחנים בחשבון ומתרגל אותן. אחרי התרגול הן מצליחות במבחנים בחשבון.

ליאה גרשקבינסקי- אתר נהדר. 5 שנים שאני מתרגלת את ילדי עם דפי עבודה בחשבון של אתר זה. תרגילי החשבון לפי רמה מהקל אל הקשה, מסודרים. המבחנים בחשבון נהדרים. כמו כן, נוח לתרגל בו ילדים עם בעיות קשב וריכוז בגלל שהוא כל כך מובנה.

ערן דימיטרי: יופי של אתר. יש בו בעיות מילוליות בחשבון ומבחנים בחשבון. קל לי לתרגל את שני בני הלומדים בכיתה ב ובכיתה ד.

סופי ניסני - האתר נהדר. מכיל אוסף גדול של קבצים של תרגילי חשבון, בעיות מילוליות בחשבון ומבחנים בחשבון. אני נהנית ממנו ומתרגלת את שלשת ילדי מהחומר באתר.

שירז מצליח - נהדר. כל הכבוד לכם. אתר נפלא. מכיל חומר נהדר. בזכותו החזרתי לביתי שיש לה בעיית קשב וריכוז, את הביטחון העצמי בחשבון. היא מצליחה יופי במבחנים.

ימית רז: תודה לכם על האתר. מאוד עוזר לי להכין את ילדי למבחנים בחשבון. המשיכו והצליחו.

רון רזאי- נהדר. אני נעזר באתר לתרגול ילדי בחשבון. דפי העבודה נהדרים. הצליחו.

 
 

            © 2010- 2009  כל הזכויות שמורות